Спільна мета – якість. Тоді й співпраця в задоволення.

27 березня 2019 року офіційна делегація Укрполімерконструкції відвідала центральний офіс у Стамбулі та завод у провінції Сакарья свого давнього та надійного партнера: компанії «NTG plastik», що є виробником литих та терморезисторних фітингів для поліетиленових трубопроводів.

До складу делегації увійшли:

  • засновник Чіріч Володимир Захарович
  • генеральний директор Вдовиченко Андрій Олександрович
  • керівник проекту NTG Симоненко Андрій
  • менеджер з продажу, що за минулий рік реалізував найбільше фітингів – Моргун Олександр

Під час візиту до головного офісу було підведено підсумки спільної роботи у 2018 році: не дивлячись на складні економічні умови та засилля аналогічної продукції сумнівної якості на ринку України, кожного року Укрполімерконструкція подвоює об’єми реалізації і це дуже позитивна динаміка. Цьому посприяли як ідеальне співвідношення бездоганної якості з привабливою ціною, так і значні запаси продукції на складі Укрполімерконструкції та швидка доставка рідкісних позицій під замовлення. Разом з тим, потенціал фітингів NTG ще далекий від повного розкриття на нашому ринку, тому і план на 2019 – як мінімум знову подвоїти продажі. І в якості суттєвої допомоги у досягненні цієї амбітної мети, турецькі партнери істотно поліпшили умови співробітництва.

Після цього делегація відвідала завод «NTG plastik» та ознайомилася з новинками: новою продукцією, новим обладнанням, новими виробничими процесами, що направлені на ще глибше залучення роботів, наслідком якого стане ще вища продуктивність при бездоганній якості.

Ми з оптимізмом дивимось у майбутнє, впевнені в успішності продукції «NTG plastik» на українському ринку та за нагоди запрошуємо усі підприємства та підприємців, що працюють в цій галузі, до співпраці. Ми пропонуємо дуже привабливі умови на продукцію, що вже за 3 роки на українському ринку зарекомендувала себе надійною, технологічною та якісною з дуже привабливою ціною! Давайте працювати над цим разом!

 

Потрібна допомога?