AquaTherm2018: день перший

Перші враження першого дня  ювілейної  виставки на стенді  Укрполімерконструкція

Найголовніше і найсильніше відчуття – відчуття свята посеред робочого дня. Все дуже яскраве і гучне, всі дуже ошатні, особливо прекрасна половина людства. І начебто ніхто нікуди не поспішає – плавно рухається людське море в берегах стендів.

Голоси як хвилі – ллється українська та англійська, французька та польська, російська і китайська мова … італійська, чеська … знову турецька … І все це з нерозбірливою музикою на задньому фоні … здається, що це гігантська дискотека, обертається на своїй, зрозумілою тільки собі осі …

Але повільний цей простір прошитий  телефонними трелями: цифри, цифри, цифри. Суми, розміри, кількість, терміни поставок, знову суми, нарешті, номери стендів – куди потрібно підійти. Всі ошатні і радісні – однак, налаштовані всі дуже по-діловому.

На стенді 3-Е2-15 представлена продукція одного із найбільших національних виробників інженерної інфраструктури – ТОВ «Укрполімерконструкція».

Це найкраще з багатющого асортименту поліетиленових труб для водо- і газопостачання (діаметрами від 10 до 630 мм) та найактуальніші з  більш ніж 800 позицій литих і терморезисторних фітингів від NTG Plastik. Укрполімерконструкція – єдиний в Україні офіційний представник цього бренду

Також присутні та активно спілкуються із відвідувачами стенду генеральний директор ТОВ Укрполімерконструкція Андрій Вдовиченко та офіційний представник бренду NTG Plastik у СНД Ебубекір Біга.

Перший день AquaTherm2018 на стенді  Укрполімерконструкція – все тільки починається!

То ж, 16-18.05 чекаємо на Вас з 10:00 до 18:00 – зал 3А, стенд 3-Е2-15

 

Need help?