СВІТОВИЙ БАНК ОФІЦІЙНО ПІДТВЕРДИВ, ЩО ДОПОМОЖЕ ІНФРАСТУКТУРІ УКРАЇНИ

Керівництво Світового банку у справах України, Білорусі та Молдови офіційно підтвердило свої наміри щодо фінансування проекту «Розвиток міської інфраструктури-2», що передбачає модернізацію сфери житлово-комунального господарства України.

Про це повідомила прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства. «Перша місія з підготовки проекту запланована на 12-23 серпня 2013. Основним її завданням буде визначення позицій уряду щодо пропонованих обсягів, завдань, процесу підготовки та механізмів реалізації проекту », – повідомила прес-служба Мінрегіону.

Метою майбутнього проекту є покращення якості та надійності послуг у сфері водопостачання, водовідведення та поводження з твердими відходами шляхом здійснення інвестицій в інфраструктуру і перебудову інституційного потенціалу міст Києва, Харкова, Донецька, Краматорська, Кіровограда, Житомира, Коломиї та Тернополя. Раніше повідомлялося, що на розвиток інфраструктури в Дніпропетровську виділять 2 млрд. гривень.

06.08.2013

www.svdevelopment.com

Потрібна допомога?