Політика конфіденційності

Для якісного та швидкого обслуговування наших Клієнтів, а також для покращення надання наших послуг ми збираємо та використовуємо Ваші персональні дані (імена, найменування компаній, адреси, номери телефонів та адреси електронних поштових скриньок, тощо) лише в тому випадку, якщо ви зареєструєтесь на веб-сайті ТОВ «УКРПОЛІМЕРКОНСТРУКЦІЯ» та самі надасте їх нам.
Ми не розголошуватимемо Вашу особисту інформацію третім особам без Вашого дозволу, якщо ми не матимемо на це законного права або потреби, а також якщо ми не впевнені в тому, що такі дії необхідні для захисту права власності або особистої безпеки веб-сайту чи його користувачів.

Збір інформації, яка не є особистою
Ми автоматично збираємо інформацію, не особистого характеру, таку як веб-браузер, операційна система, пристрої та інші характеристики користувача. Ведемо загальну статистику поведінки користувачів на нашому ресурсі, таку як локація відвідувань, переходи по посиланням, час перебування на сторінках тощо.
Вся зібрана інформація є загальною і ніяк не приведе до конкретних осіб, а лише сприятиме покращенню надання наших послуг і забезпечить безпечну взаємодію з нашим ресурсом. Також, ми гарантуємо, що не передаємо зібрану інформацію стороннім особам, рекламним сервісам тощо.
Якщо у Вас є запитання про те, як ми використовуємо Вашу персональну інформацію, чи якщо Вам необхідно взнати більше інформації по здійсненні доступу до інформації, яку Ви нам надали, напишіть нам на info@upk.ua.

Get A Free Quote / Need a Help ?

Потрібна допомога?