Компресійні фітинги

unidelta-200Компанія "UNIDELTA" заснована в 1973 році з метою виробництва поліетиленових труб високої і низької щільності і труб з «зшитого» поліетилену з і без кисневого бар'єру. Сьогодні компанія "UNIDELTA" є лідером в галузі і пропонує широкий асортимент продукції, що включає затискні з'єднання з поліпропілену, електрозварні з'єднання з поліпропілену, а також повну гаму аксесуарів для систем розподілу води і газу.

Компресійні фітинги ПНД використовуються при монтажі, а так само при проведенні ремонтних робіт трубопроводів з поліетилену, які призначені для передачі питної і технічної води в системах зрошення. Даний елемент використовується як герметичний кабельний канал. Компресійні фітинги для поліетиленових труб дають можливість оперативно і якісно об'єднати поліетиленові труби без використання додаткового зварювального устаткування.

Дані елементи застосовуються при необхідності провести каналізацію, створити системи зрошення, або просто провести воду в будинок.

Компресійний фітінг передбачає спресовку обжимного кільця на трубах, завдяки цьому можна створити герметичність між монтовуваними трубами і їх деталями

Технічні характеристики:

Діаметри: 16 - 110 мм; різьба до 4 "

Робочий тиск:

- Діаметром від 16 до 63 мм - PN16 (16 атмосфер)

- Діаметром від 75 до 110 мм - PN10 (10 атмосфер)

Матеріали:

Корпус і затискна кришка - сополімер поліпропілену стабілізований (PP-B), стійкий до УФ.

Втулка для запресовування - сополімер поліпропілену стабілізований (PP-B), стійкий до УФ

Обтискне кільце - поліацеталевая смола (РОМ)

Ущільнення - гума NBR хімічно стійка для слабких розчинів, безпечна при контакті з їжею.

 Області застосування компресійних фітингів Unidelta:

 * Трубопроводи з ПЕ, ПП, ПВХ

* Водопостачання

* Канали зв'язку

* Промислове застосування

Основні переваги компресійних фітингів для поліетиленових труб:

 • легкість і швидкість монтажних робіт;
 • можливість багаторазового застосування;
 • дані фітинги не піддаються впливу навколишнього середовища і корозії;
 • гарантують надійність кріплень і з'єднань;
 • виготовлені з екологічно чистих матеріалів, що дозволяє здійснювати транспортування питної води, не вимагає спеціальних умінь і навичок для монтажу;
 • дані елементи досить довговічні, термін їх служби складає близько п'ятдесяти років;
 • можливість з'єднання з трубами, виготовленими з інших різних матеріалів.

Різноманітний асортимент компресійних фітингів для поліетиленових труб, ціна на які досить доступна в компанії «Укрполімерконструкція», дає можливість досить швидко і без використання спеціального зварювального або монтажного інструменту запустити герметичний трубопровід будь-якої геометричної конструкції.

Компоненти компресійного фітинга Unidelta:

unidelta-3

 1. Корпус: поліпропілен (PP-B) з високим ступенем стійкості і захистом від УФ-випромінювання.
 2. Ущільнювальна прокладка: Нітрилова гума (NBR).
 3. Втулка: поліпропілен (PP-B) з високим ступенем стійкості і захистом від УФ-випромінювання.
 4. Фальцеве кільце (цанга): ацетальная смола (РОМ).
 5. Зажимная Обойма: поліпропілен (PP-B).

Завдяки використанню пружного кільця для ущільнення, яке проводиться з гуми і підтримується запресовуваною втулкою, гарантована герметичність монтажу. При виникненні непередбаченої односторонньої осьової напруги і поштовхів, а так само хвилювань і гідроударів в трубах, самостійне розгвинчування запобігає металеве зажимное кільце, в виготовленні якого застосовується метал, який має хороші закріплювальні властивості. При можливих вигинах труб повну герметизацію гарантує гумове кільце ущільнювача.

ОБЛАСТІ ЗАСТОСУВАННЯ

Компресійні фітинги Unidelta це спеціальні вироби для з'єднання труб з поліетилену з зовнішнім діаметром від 16мм і до 110мм (125мм для затискних хомутів). Вони сумісні з усіма трубами з поліетилену низької щільності, ПНД, поліетилену 40, поліетилену 80, поліетилену 100 і реалізовані відповідно до нормативних вимог EN 12201, ISO 4427, ISO 14236, ISO 13460, DIN 8074. Зазвичай фітинги Унідельта використовуються для транспортування питної води і рідини під тиском до 16 бар для різних цілей. Завдяки матеріалам, з яких вони виготовлені, перехідники мають високу опірність до різних хімічних речовин і стійкі до променів УФ.

Завантажити каталог Unidelta

logounidelta

Для уточненя цін, звертайтеся, будь ласка, до наших менеджерів

Потрібна допомога?