Зварні фітинги

Електрозварні фітинги від компанії «Укрполімерконструкція»

Фітинги призначені для оперативного і надійного з'єднання трубопроводів будь-яких видів. Як правило, дані елементи широко застосовуються при монтажних роботах газопостачання і водопостачання. Затребуваність електрозварювальних фітингів для поліетиленових труб отримали завдяки гарантії тривалої та безаварійної експлуатації.

Характеристики та спосіб застосування електрозварювальних фітингів

Фітинги являють собою так звані муфти, за допомогою яких відбувається з'єднання декількох труб з поліетилену. Зварні фітинги ПНД мають в своєму складі спіраль або дріт, які грають роль електронагрівальних елементів. При включенні одного з цих елементів відбувається нагрівання стикувальних деталей: електрозварні фітинга для поліетиленових труб і безпосередньо краю труби до температури їх плавлення. Після проведення такого монтажу та охолодження елементів зварювання в природних умовах, розплавлені раніше запчастини міцно зварюються один з одним, утворюючи міцне монолітне з'єднання, яке є герметичним.

Виробляються електрозварні фітинги із спеціальних матеріалів при низькому тиску. Як правило, зовні їх корпус налічує дві клеми, через які відбувається підключення електродів зварних апаратів.

Фітинги електрозварні мають відмінні фізичні параметри:

  • завдяки використанню даних елементів є можливість працювати з поліетиленовими трубами різного діаметру (діапазон від 20 мм. до 400 мм.);
  • не залежать від коливання атмосферного тиску;
  • можна використовувати при складних умовах і ділянках, де відбувається стик;
  • стійкі до високих температур (до 40 С);
  • підходять для напірних магістралей не тільки каналізацій, а й питної води;
  • відмінно підходять при кутових з'єднаннях, а так само при зміні діаметра труби і для стикування до арматури і інших елементів;
  • довгостроковість служби. Дані деталі не змінюють початкових властивостей протягом всього терміну експлуатації;
  • не піддаються впливу гідравлічних коливань.

На сьогоднішній день існує велика кількість різних видів електрозварювальних фітингів. Компанія «Укрполімерконструкція» пропонує широкий асортимент фітингів високої якості за доступною ціною. 

Потрібна допомога?