AquaTherm2018: день другий

Передчуття, які не обманули — на стенді Укрполімерконструкція

На перший погляд — варто лише зайти в зал 3А МВЦ — здається, що в другій день на ювілейній AquaTherm2018 нічого не змінилося. Крізь лави стендів йде потік — так само багато людей, голосів, телефонних дзвінків. Однак сьогодні день другий — а це значить все так, але не так.

По-перше, людей значно більше. По-друге, вони ведуть себе інакше. Вчора був день знайомства і вивчення асортименту виставки. Сьогодні йде цільова робота — відвідувачі приходять з конкретними питаннями, думками, ідеями. Якщо в перший день на стенді Укрполімерконструкція досить часто звучало питання — а що це у вас? (благо, новинок для українського ринку тут представлено більш ніж достатньо), день другий був відзначений конкретними питаннями:  а як це і це можна використовувати для наших (шарудять листи специфікацій) умов?

На стенді 3-Е2-15 одного з найбільших українських виробників поліетиленових труб — компанії «Укрполімерконструкція» представлені абсолютні новинки вітчизняного ринку інженерної інфраструктури. Серед них — зварні редукційні фітинги із більшого в менший діаметр а так само — зварні редукційні переходи, виконані під кутом — незамінна річ для обмеженого простору. Такі переходи — більше економна і оперативна альтернатива литим варіантів, виконана з високими (втім, як і всі, що робить ця компанія) якістю — Укрполімерконструкція єдина в Україні компанія, яка виробляє таку продукцію.

Так само увагу відвідувачів привертає найкраще з більш ніж 800 позицій литих і терморезисторних фітингів від бренду NTG Plastik. В Україні цей бренд ексклюзивно представляє компанія Укрполімерконструкція.

Ювілейна 20-а AquaTherm2018 триває і попереду найцікавіше — чекаємо Вас на стенді 3-Е2-15 одного з найбільших українських виробників поліетиленових труб — компанії «Укрполімерконструкція».

Нужна помощь?