Правила пользования сайтом

Умови використання

Дякуємо Вам за використання  веб-сайту  Upk.com, (далі по тексту – «веб-сайт»).

При відвідуванні або використанні розділів цього веб-сайту, ви вважаєтесь такими, які автоматично погодились взяти на себе юридичні зобов’язання, які визначені цими Правилами. Якщо Ви не згодні з цими Правилами, будь ласка, не використовуйте цей сайт.

Загальні умови

Веб-сайт  належить і управляється Компанією ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «УКРПОЛІМЕРКОНСТРУКЦІЯ» (ТОВ «УКРПОЛІМЕРКОНСТРУКЦІЯ»).  Усі матеріали, відомості, а також будь-які програми, які доступні на цьому сайті – захищені авторським правом. Забороняється повне або часткове використання будь-яких матеріалів, файлів чи копіювання інформації веб-сайту без прямого посилання (без переадресації або приховування від індексації пошуковими системами) на http://upk.ua.

Адміністрація веб-сайту залишає за собою  право вносити зміни до цих Правил. Всі зміни будуть опубліковані на цій сторінці веб-сайту. Будь-ласка, регулярно перевіряйте Правила та Політику конфіденційності веб-сайту, адже використання веб-сайту після внесення таких змін автоматично означатиме Вашу згоду із зміненими умовами Правил та Політики конфіденційності.

Правила та Умови користування веб-сайтом регулюється та тлумачиться у відповідності до чинного законодавства України.

Обмеження на використання матеріалів

Зміна будь-якого вмісту матеріалів та завантажених файлів з  веб-сайту або використання матеріалів для будь-яких інших цілей є порушенням авторських прав та інших прав інтелектуальної власності ТОВ «УКРПОЛІМЕРКОНСТРУКЦІЯ». Якщо інше не зазначено, вміст веб-сайту не повинен бути відтвореним, переробленим, завантаженим, розміщеним та переданим чи будь-яким іншим способом поширений без попередньої письмової згоди ТОВ «УКРПОЛІМЕРКОНСТРУКЦІЯ».

Безумовно, Ви можете завантажити інформацію, розміщену на веб-сайті на особистий персональний комп’ютер, для особистого некомерційного використання, за умови, що всі дані будуть збережені у первісному вигляді без внесення будь-яких змін.

ТОВ «УКРПОЛІМЕРКОНСТРУКЦІЯ» залишає за собою право оновлювати та модифікувати матеріали веб-сайту. Веб-сайт містить гіперпосилання на інші веб-сайти. ТОВ «УКРПОЛІМЕРКОНСТРУКЦІЯ» не несе відповідальності за зміст цих веб-сайтів, а також не несе відповідальності за будь-який збиток, який може виникнути з доступу до цих веб-сайтів. Що стосується, використання посилання на Головну сторінку веб-сайту, ви повинні письмово повідомити Адміністрацію веб-сайту і отримати відповідний дозвіл. Повідомлення Адміністрації веб-сайту може бути надіслано в електронному вигляді на адресу info@upk.ua або засобами поштового зв’язку на адресу Україна, 02093, м. Київ, вул. Бориспільська, буд. 26-Д, офіс 3. Адміністрація веб-сайту залишає за собою право відмовити у використанні будь-якого посилання на Головну сторінку веб-сайту без пояснення причин такої відмови.

Використання посилання на веб-сайт, або будь-який його вміст означає автоматичну згоду з цими Правилами. Якщо ви не згідні з цими Правилами, Ви повинні припинити використовувати та поширювати усі матеріали, файли,  які розміщені на веб-сайті.

ТОВ «УКРПОЛІМЕРКОНСТРУКЦІЯ» залишає за собою право блокувати будь-які несанкціоновані посилання і не несе  жодної відповідальності за розміщення наших файлів та інформації на будь-яких інших веб-сайтах.

Get A Free Quote / Need a Help ?

Нужна помощь?